Fırıncılık Merkezi

Maya üretiminde dünyanın önde gelen global şirketlerinden olan AB Mauri, fırıncılık sektöründe faaliyet gösterdiği tüm lokasyonlarda kalite standartlarını yükseltmeyi amaçlayarak, Türkiye’ de de Fırıncılık Merkezinin kapılarını açıyor.

AB Mauri Türkiye şirketi Mauri Maya Sanayi A.Ş. çatısı altında Bandırma’da kurulmuş olan Fırıncılık Merkezi bugün, Türkiye, Ortadoğu ve Orta Asya Bölgesi kapsamında farklı ülkelerdeki milyonlarca kişiyi ve 100 binden fazla fırıncıyı içinde barındıran bir coğrafyaya danışmanlık yapıyor.


Tam donanımlı bir uygulama merkezi

Bandırma’da faaliyet gösteren Mauri Maya Fırıncılık Merkezi, fırıncılık ile ilgili her türlü teknik ihtiyaç ve iş geliştirmede rehberlik yapan bir iş ortağı olmasının yanında, aynı zamanda alanında uzman ekibinin bilgi ve tecrübelerini paylaştığı, ürün sunumları ve eğitimlerin yapıldığı, yeni ürünlerin, tekniklerin, fikir ve projelerin geliştirildiği bir platformdur.

Mauri Maya Fırıncılık Merkezi, tüm fırıncılara teknik destek hizmeti sunmasının yanı sıra verdiği eğitimlerle sektör çalışanlarının yeni ürünler ve farklı uygulamalarla tanışıp becerilerini artırmalarına imkan tanıyor.

Türk somun ekmeğinden pita ekmeğine kadar birçok farklı ürünün prosesini uygulayabilecek ve ilave çözümler geliştirebilecek altyapı ile donatıldı. Aralıksız devam eden araştırma geliştirme faaliyetleri ile sadece maya çözümleri değil, aroma ve lezzet vericilerden karışımlara, standart ekmek geliştiricilerden spesifik hedef ve ihtiyaçlara kadar, fırıncılar için birçok alternatif çözüm geliştirilmektedir.

Yeni proje ve yatırımlara, üretim esnasında yaşanan sorunlara, yeni reçete ihtiyaçlarına, hammadde kalitesiyle ilgili bilgi ihtiyaçlarına çözüm ortaklığı yapılmaktadır.

Uzmanlarımız, bilgi ve deneyimlerini paylaşmakta, iş ortaklarının işlerini geliştirecek ve daha verimli hale getirecek öneriler geliştirmekte ve dünya fırıncılığı ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederek Türkiye fırıncılık sektörünün gelişimine hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

Faaliyet ve Hizmetlerimiz :
1. Demonstrasyon Faaliyetleri
2. Teknik Destek
3. Ar-Ge Faaliyetleri
4. Eğitim

Kalite Belgelerimiz